با نورپردازی خانه خود را تغییر دهید

با کمترین هزینه دکوراسیون خانه را ارتقاء دهید
ممکن است از فضای خانه خود خسته شده باشید و یا به تغییر فضای خانه احتیاج داشته باشید ولی تعویض خانه برای شما ممکن نیست و یا حتی نمی خواهید هزینه گزافی برای تغییر اسباب و وسایل خانه بپردازید.
در این شرایط بهترین و کم هزینه ترین راه، تغییر در نورپردازی فضای خانه، تغییر لوستر و آباژور های خانه است. این کار می تواند در عین کم هزینه بودن، فضای خانه را جدید کند و دیدی متفاوت به شما بدهد.
نورپردازی اصول خاص خود را دارد، قبل از خرید یا تغییر لوستر، راهنمای خرید لوستر را مطالعه کنید.تا جایی که امکان دارد از کلید های تنظیم کننده نور یا دیمر استفاده کنید این کار کمک می کند میزان نور یک فضا را در شرایط و زمان های مختلف به صورت مطلوب تنظیم کنید. کلید دیمر را می توان برای لوستر سقفی، لوستر وی آی پی،  لوستر آنتیک، لوستر کریستالی و آباژور بکار برد.
در خانه ترکیبی از لامپ های کم مصرف و پر مصرف و در عین حال کم نور و ملایم و لامپ های  پورنور و درخشان استفاده کنید تا بتوانید نور محیط را متناسب با روحیه و خواسته خود طراحی کنید. ترکیب مناسب لوستر وی آی پی و لوستر سقفی و یا به کار بردن لوستر شیددار و لوستر کریستالی در کنار هم می تواند جلویی متفاوت به خانه شما بدهد.برای راهرو و پله ها نوری مناسب فراهم کنید تا خانه ای راحت و پذیرا داشته باشید و با استفاده از لوستر آویز، لوستر مدرن یا لوستر سقفی و ایجاد ورودی نورانی، در چشم مهمان ها  خانه ای مجلل بسازید.
برای طراحی قسمت های مختلف از نور استفاده کنید و از لوستر دیواری با نور رنگی بهره ببرید.
اتاق پذیرایی و نشیمن مکانی برای آرامش و معاشرت است  پس از نور زیاد خودداری کنید چرا که چشم را ناراحت می کند و مانع آرامش می شود. استفاده از لوستر کریستالی و لوستر آنتیک گزینه ای مناسب می باشد. همچنین از نور های گرم که درصد نور زرد آن بیشتر از آبی است استفاده کنید.
چراغ هایی که نور را به پایین منعکس می کنند و دارای سایه های مات هستند با ایجاد تناقض، یکنواختی خسته کننده را از بین می برند. لوستر دیوارکوب و آباژور ها از این دسته هستند.
 برای جلب نگاه ها به یک تابلو زیبا و یا دکوری با اشیائی خاص  و ارزشمند لامپ های قوی و پورنور یک دیوارکوب گزینه ای صحیح و عالی می باشد.

برچسب ها :

پیام بگذارید